O firmie

Kim jesteśmy?

Firma Amicus Sp. z o.o. powstała w roku 2004 i od początku swojej działalności  specjalizuje się w ofercie wysokiej klasy zasilacze impulsowe. Naszymi partnerami są światowi liderzy w produkcji zasilaczy. Główne produkty w naszej ofercie to zasilacze impulsowe: wtyczkowe, biurkowe (desktop), samochodowe DC-DC, modułowe i do zabudowy (open frame). Realizujemy też zamówienia dotyczące zasilaczy medycznych, przetwornic DC-DC oraz wielu innych produktów z dziedziny zasilania urządzeń elektronicznych.

Konkurencyjne ceny

Dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami oferujemy Państwu ceny fabryczne, bez dodatkowych marż brokerów i pośredników. Oznacza to konkurencyjne ceny za produkty, których jakość jest rozpoznawalna na całym świecie.

Polityka jakości

Szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów. Każdy z zasilaczy posiada znak CE i spełnia wszelkie wymagane normy światowe i europejskie dotyczące bezpieczeństa (LVD), kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), norm środowiskowych (RoHS i WEEE) oraz wiele innych.

Indywidualne podejście

Dzięki ścisłej współpracy z działami badawczo-rozwojowym naszych partnerów realizujemy również projekty OEM oraz dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klienta.

Współpraca z nami uwalnia Państwa od konieczności zakupu ogromnych partii towaru. My zajmiemy się realizacją zamówienia. Zapewnimy składowanie i regularne dostawy. Ceny, jakie Państwo otrzymają, będą takie same jak dla zamówień masowych.

Rozbudowany magazyn

Posiadamy własny magazyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsługiwać bieżące zamówienia naszych klientów. W regularnej ofercie znajduje się kilkadziesiąt modeli zasilaczy a nasza oferta jest regularnie poszerzana o kolejne modele. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!