Sunny

Sunny


Sunny Computer Technology to producent, który rozpoczął swoją działalność już w 1980 roku. Przez ten czas stał się jednym ze światowych liderów mających w swojej ofercie zasilacze impulsowe o napięciu od 3,3V do 48V. Najwyższą jakość i bezpieczeństwo tych produktów gwarantują certyfikaty min. tj. TUV/GS, cUL, EK Mark, DFT, DOFT, EMI, Nemko, Demko, Semko i inne. Dla każdego produktu dostępna jest także deklaracja zgodności WE (gwarancja producenta, że zasilacz posiada oznakowanie CE). 


Zasilacze impulsowe z oferty SUNNY COMPUTER TECHNOLOGY dzięki swoim zróżnicowanym parametrom świetnie sprawdzą się przy urządzeniach z rynku telekomunikacyjnego, systemach ochronnych, notebookach, monitorach LCD, skanerach, drukarkach, switchach, USB hub, kamerach, sprzęcie medycznym, aparaturze pomiarowej, kasach i drukarkach fiskalnych, osprzęcie komputerowym. 


Marka Sunny znana na całym świecie jest nie tylko z jakości swoich produktów, ale także z podążania za zmieniającymi się trendami rynkowymi. W 2016 roku wprowadzono zasilacze spełniające najnowsze wymagania rynku USA - podniesiono sprawność energetyczną do poziomu VI. 


Firma oprócz produkcji zasilaczy zajmuje się również produkcją kabli zasilających. W ofercie można znaleźć przewody spełniające wymagania prawne na całym świecie - europejskie, angielskie, amerykańskie, z wtykiem chińskim, brazylijskim, australijskim przy złączach IEC -komputerowym (PC), radiowym (2PIN) oraz koniczynie (3PIN). 

Dostępne są także akcesoria w postaci rozdzielaczy, redukcji, przejściówek, ładowarek miniUSB, microUSB, USB, a także wielofunkcyjnych stacji z ośmioma portami USB.
Przewód DC dwużyłowy 0,2m - wej. wtyk 2,1x5,5mm
Kabel z wtykiem 2.1/5,5mm 0,2m [redukcja-wtyk na dwa przewody]

Kabel z wtykiem 2.1/5,5mm 0,2m [redukcja-wtyk na dwa przewody]

brutto: 7,00 zł / szt.
(netto: 5,69 zł / szt.)